About Us

ORGANIZACIONI TIM SRBIJE

Organizacioni tim Srbije za Evropsko prvenstvo za sezonu 8, za sada, cine Vlaxs IzzaX  Kanach i FreeMayk. Sva cetiri menadzera imaju veliko iskustvo u PPM i vode uspesne timove u fudbalu. Jedan od clanova, IzzaX vodi mozda i najbolji tim, sa najvecim timskim rejtingom, u PPM fudbalu. Osvajao je Ligu Srbije, Nacionalni Kup Srbije i Ligu Sampiona. Sva takmicenja koja je mogao on je osvojio sa svojim timom Kraljevinom Srbijom. Takodje je i selektor reprezentacije Srbije. Tu je i Vlaxs , menadzerom koji fudbal igra od prve sezone. Vodi fudbalski tim Srpski Orlovi, koji se takmici u III.1 ligi Srbije. Dolazio je do sesnaestine finala Nacionalnog Kupa. Takodje je bio i pomocnik selektora reprezentacije Indije. Treci clan organizacionog odbora je Kanach. To je menadzer koji je kapiten Nacionalnog tima Srbije u PPM. Vodi tim Spartanci013 koji se takmici u II.1 ligi Srbije.I cetvrti clan je FreeMayk. On takodje ucestvuje u PPM timu Srbije. Vodi fudbalski klub ФК Петровград koji se trenutno takmici u II.3 ligi Srbije i stigao je u sezoni 7 do 9. mesta u Kupu Srbije sto je odlican uspeh. Ovo bi bilo ukratko o clanovima organizacionog tima Srbije za Evropsko prvenstvo za sezonu 8.

NESTO O SRBIJI

Republika Srbija se nalazi u Evropi, na Balkanskom poluostrvu. Glavni grad je Beograd - koji je jedan od najvecih gradova u jugoistocnoj evropi. Srbija ima oko 8 820 000 hiljada stanovnika i pruza se na povrsini od 88.361 km². Srbija ima veoma dugu sportsku tradiciju. Bila je svetski prvak u kosarci, basketu (3 na 3), tenisu, odbojci... Pored dobrog uspeha u stvarnom zivotu Srbija ima i dobre rezultate i u PPM Fudbalu. Trenutno je najbolja fudbalska reprezentacija. Na svetskom prvenstvu prosle sezone osvojila je trece mesto pobedivsi Dansku sa rezultatom 3:0. Takodje Srbija je uspesna i u klubskim takmicenjima. Srpski klubovi su osvojili 3 puta Ligu Sampiona (sezone 3,5 i 7), bili u samom vrhu Kup Pobednika Kupova. Tako da se slobodno moze reci da je Srbija zemlja sporta i igara :)